Втягуюче тренування ФК «Денгофф». Відео

Oleksandr
в Blog
Перегляди: 765

Почався підготовчий період Футбольного сезону 2022 року для команди «Денгофф» з Денихівки. Для тих, хто не знає, нагадаю команда «Денгофф» у сезоні 2021 року стала віце-чемпіоном Прем’єр-Ліги Київської області, володарем Кубка Києва, а також Чемпіоном міста Києва у сезоні 2020/2021 і впевнено очолює після 1-го кола Чемпіонат Києва у сезоні 2021/2022. Під керівництвом головного тренера Олександра Собковича і тренерського штабу у складі Романа Санжара, Станіслава Тищенко, Олега Агеєва команда прогресує. Однак на полі все вирішують гравці, і вони молодці багато чого добились, хай цей сезон буде ще більш вдалим, бажаю всім міцного здоров’я, відіграти без травм, і виграти Чемпіонат Київської області.

Вашій увазі відео з тренування команди і мої коментарі, а я Олександр Яблонський. Бажаю Вам приємного перегляду!

Підготовчі збори відбуваються на Стадіоні Комплексної Дитяче-Юнацької Спортивної Школи «Чемпіон» на вулиці архітектора Вербицького, що у Києві. Це, друге втягуюче тренування команди. 13 січня, 20 година. У цьому році у команди буде 3-и заняття на тиждень. 11 січня було перше тренування, однак, ще не всі футболісти були на ньому. Тренування у середу 12 січня не відбулось, поле було засипано снігом, а температура була нижче -18 за Цельсієм, також були великі проблеми з рухом транспорту. А сьогодні погода така - градусів -1, -2. Відносно тихий вітер. Футболісти і тренерський штаб скучили за справжньою роботою. На полі, я бачу 22-х гравців і одного поза полем і 4-х тренерів, а також лікаря команди Анара Гулієва, важливу людину у структурі клубу.

Тренер воротарів Станіслав Миколайович Тищенко працює з воротарем.

Поза полем, це футболіст Тімур Рустамов, котрий відновлюється після важкої травми, отриманої в останньому матчі сезону 2021. Зараз у Рустама все добре.

Поновлення тренувань після перерви – це відповідальний і доволі довгий процес, для котрого типовою рисою, є Дисбаланс, що виникає після відновлення тренувань, оскільки адаптаційний період різних систем організму відрізняється. Такий дисбаланс здатний призвести не тільки до перетренування, а ще й до травм. Це чудово розуміють тренери команди Денгофф і враховуючи свій досвід, будують тренування.

Leave your comments

Comments

  • No comments found