Втягуюче тренування ФК «Денгофф». Відео

by Oleksandr
in Blog
Hits: 709

Почався підготовчий період Футбольного сезону 2022 року для команди «Денгофф» з Денихівки. Для тих, хто не знає, нагадаю команда «Денгофф» у сезоні 2021 року стала віце-чемпіоном Прем’єр-Ліги Київської області, володарем Кубка Києва, а також Чемпіоном міста Києва у сезоні 2020/2021 і впевнено очолює після 1-го кола Чемпіонат Києва у сезоні 2021/2022. Під керівництвом головного тренера Олександра Собковича і тренерського штабу у складі Романа Санжара, Станіслава Тищенко, Олега Агеєва команда прогресує. Однак на полі все вирішують гравці, і вони молодці багато чого добились, хай цей сезон буде ще більш вдалим, бажаю всім міцного здоров’я, відіграти без травм, і виграти Чемпіонат Київської області.

Вашій увазі відео з тренування команди і мої коментарі, а я Олександр Яблонський. Бажаю Вам приємного перегляду!

Підготовчі збори відбуваються на Стадіоні Комплексної Дитяче-Юнацької Спортивної Школи «Чемпіон» на вулиці архітектора Вербицького, що у Києві. Це, друге втягуюче тренування команди. 13 січня, 20 година. У цьому році у команди буде 3-и заняття на тиждень. 11 січня було перше тренування, однак, ще не всі футболісти були на ньому. Тренування у середу 12 січня не відбулось, поле було засипано снігом, а температура була нижче -18 за Цельсієм, також були великі проблеми з рухом транспорту. А сьогодні погода така - градусів -1, -2. Відносно тихий вітер. Футболісти і тренерський штаб скучили за справжньою роботою. На полі, я бачу 22-х гравців і одного поза полем і 4-х тренерів, а також лікаря команди Анара Гулієва, важливу людину у структурі клубу.

Тренер воротарів Станіслав Миколайович Тищенко працює з воротарем.

Поза полем, це футболіст Тімур Рустамов, котрий відновлюється після важкої травми, отриманої в останньому матчі сезону 2021. Зараз у Рустама все добре.

Поновлення тренувань після перерви – це відповідальний і доволі довгий процес, для котрого типовою рисою, є Дисбаланс, що виникає після відновлення тренувань, оскільки адаптаційний період різних систем організму відрізняється. Такий дисбаланс здатний призвести не тільки до перетренування, а ще й до травм. Це чудово розуміють тренери команди Денгофф і враховуючи свій досвід, будують тренування.

Підтримуюче тренерування СК “ДЕНГОФФ”

by Oleksandr
in Blog
Hits: 790

Закінчився футбольний сезон 2021 року для футбольної дружини Спортивного клубу «Денгофф» з Денихівкі. Денгофф став віце-чемпіоном Києвської області, чемпіоном міста Києва у сезоні 2020/21, закінчив перше коло Чемпіонату Києва сезону 2021/22 на першому місці. І хоча зимовий сезон 2022 року розпочнеться з 22 січня з Меморіалу Олега Макарова, Денгофф продовжує тренування. Футбол не стоїть на місці, постійно розвивається, тому і під час міжсезонної паузи треба підримувати себе у формі.
До того ж, цінність спільних тренувань у підтримці командного, товариського духу, розвитку відносин між гравцями. Це особливо важливо для нових гравців у складі команди, На полі, я бачу декілька нових польових гравців, можу сказати, що вони ще молоді хлопці. Керує тренуванням тренер Олег Агеев, головний тренер Олександр Собкович примає участь як гравець.
Сьогодні 25 жовтня, тренування почалося о 20-00, вже 19-30 всі футболісти були на стадіоні, і почали індивідуальні вправи. До речі тренування проходить на Стадіоні Комплесної Дитяче-Юнацької Спортивної Школи «Чемпіон» на вулиці архитектора Вербицького, поруч з собором святої Ольги. 

на відео ми бачимо, як футболісти почали розминку і виконують бігові вправи, біг починається у повільному темпі і поєднується з веденням м’яча, щоб пробудити організм. Після ретельного розігріву м’язів темп виконання бігових вправ збільшується. Подивиться, як по-різному футболісти виконують це завдання. Одразу видно досвідчених гравців, що прийшли з великого футболу.

Послідкуємо за грою у квадрат. Гра в квадрат розвиває одразу кілька навичок. Серед них: гра у пас, швидкість мислення, техніка, периферійний зір, концентрація, швидкість роботи з м'ячем, гра пас.
Але це також допомагає розвивати навички гри один в один, покращує дриблінг та ведення м'яча.
Футболісти намагаються, щоб у кожному вправі зберігалася максимальна інтенсивність. Все має виконуватися швидко. Тільки так можна навчити гравців постійної концентрації на те, що відбувається на полі. Якщо вправа виконується повільно, від неї не буде користі. 

 Закінчуються тренування, як правило, двосторонньою грою – гравці цей момент дуже люблять. Зрозуміло, цей процес носить характер змагання, але головне тут все-таки – не результат, а відпрацювання технічних навичок та елементів тактики. Температура повітря поволі падає, на початку тренування було 9 градусів, а зараз вже 7 градусів, однак футболісти цього не помічають, бо вітру немає. А футболісти, це амбітні люди, що люблять вигравати у будь якому змаганні, і радіють голам, як і на офіційних змаганнях.
Ви побачили кілька голів, не забитий пенальті.

Підходить до завершення півтори години тренування. Під час тренування футболісти втрачають багато води.
Гідратація - один з найбільш важливих факторів, що впливають на виконання вправ, і компонент, що часто ігнорується. Потовиділення під час тренування – це те, як тіло охолоджується, і якщо рідини втрачається більше, ніж її замінює пиття, ми зневоднюємося.
Після тренування мета полягає в тому, щоб повністю заповнити будь-який дефіцит рідини та електролітів, який вам необхідний, щоб маса тіла до і після тренування залишалася незмінною. Тому тренування закінчується вживанням гарячого узвару.

Гра у футбол, це – гра тільки для вболівальників. Для її безпосередніх учасників, якщо мати на увазі футболістів, це важка і травмонебезпечна фізична праця, тому на тренуваннях футбольної команди «Денгофф» завжди працює лікар. Зараз лікарем команди є Анвар Гулієв. 

 

 

Десятка від «Денгоффа»

by https://koaf.com.ua/ Сайт "Київщина Футбольна "
Hits: 1173

Аматорська дружина з Денихівки встановила рідкісний рекорд цьогорічного сезону.

«Денгофф» обіграв «Юніор» у звітному турі — і довів свою вищолігову переможну серію до десяти зустрічей. Починаючи зі старту другого кола, денихівці взагалі не знають жодного турнірного збою. За цей період вони завдали 37 результативних ударів і досягли різниці забитих і пропущених м’ячів, позначених яскравою цифрою 25. Усі ці показники є рекордними для Вищої ліги Київщини.
Показово, що «Денгофф» упродовж ударного турнірного відрізку виграв у лідера сезону з Бузової — 4:2, узяв гору над минулорічним чемпіоном області в Ірпені і здобув аж три перемоги з різницею в три та більше м’ячів.
Опоненти денихівців у номінації — «Джуніорс», «Дружба» та «Нива» — мали або мають у обласному вищоліговому циклі переможні серіали, що складаються з восьми матчів поспіль.