Десятка від «Денгоффа»

in Преса про Денгофф

Аматорська дружина з Денихівки встановила рідкісний рекорд цьогорічного сезону.

«Денгофф» обіграв «Юніор» у звітному турі — і довів свою вищолігову переможну серію до десяти зустрічей. Починаючи зі старту другого кола, денихівці взагалі не знають жодного турнірного збою. За цей період вони завдали 37 результативних ударів і досягли різниці забитих і пропущених м’ячів, позначених яскравою цифрою 25. Усі ці показники є рекордними для Вищої ліги Київщини.
Показово, що «Денгофф» упродовж ударного турнірного відрізку виграв у лідера сезону з Бузової — 4:2, узяв гору над минулорічним чемпіоном області в Ірпені і здобув аж три перемоги з різницею в три та більше м’ячів.
Опоненти денихівців у номінації — «Джуніорс», «Дружба» та «Нива» — мали або мають у обласному вищоліговому циклі переможні серіали, що складаються з восьми матчів поспіль.

Молодий футболіст уже став титуляром у складі провідного вищолігового колективу.

in Преса про Денгофф

Сайт "Київщина Футбольна " написав про футболіста Дмитра Кособуцького, що грає в складі Денгоффа. Ось скрін, а нижче текст і я поставив світлину, що більш підходить до матерілу.

kasabutskyy scrin

 Дмитру Кособуцькому 21 рік.

Він устиг пограти в молодіжці прем’єрлігового на той час «Олімпіка» з Донецька. А тепер особливо перспективний футболіст знову заряджається ігровою енергією в елітних аматорських перегонах на Київщині. Дмитро вже зіграв у шести вищолігових зустрічах, причому в п’яти він починав у старті і три з них провів од свистка до свистка. Показово, що в усіх випадках його нова команда, «Денгофф», стала переможцем і тепер реально претендує на подіум.
Касабуцький, який починав аматорську вищолігову кар’єру в ставищенському «Любомирі», уже зіграв майже чотири десятки чемпіонатних матчів і забив шість м’ячів, а також має в активі чемпіонський титул зразка 2019 року, завойований в складі бзівського «Авангарда».