Поразка від Дружби

in Тур за туром

З  деяким смутком пишу цей огляд. Бо, перервалася рекордна серія з 12 перемог поспіль у Чемпіонатах Київщини, що встановив СК «Денгофф». З 14-ти ігор з 12-го туру до 25-го всього одна нічия і 13 перемог. Гарний виступ дозволив стати віце-чемпіонами Київщини, це найвище досягнення будь якої команди з Тетіївщини.

Дружба (Мирівка)  —  Денгофф (Денихівка)    3:0

Спробую зробити, хоч деякі висновки, чому так сталося.

 • Денгофф пройшов пік спортивної форми, можливо не всі, але деякі точно вже доволі втомлені.
 • Фактор чужого поля, ще до гри футболісти казали, що поле якесь ребристе, м’яч після відскоку вібрує.
 • Просто гра не пішла, або команда була не готова до тактичних дій «Дружби».

Перевага до першого голу була на стороні «Дружби», але перевага це ще не голи. Арбітр, на мою думку діяв упереджено, показує «жовту» картку Євгену Солонині, там де ії не було. І при виконанні карного удару, нападник «Дружби» налітає на Євгена, арбітр показує на 11-ть метрів, показує Солонині другу «Жовту» і за правилами «Червону». Гра зроблена. У 10-х відігратися у суперника на боці якого рефері задача не реальна. Описувати другий гол немає сенсу, за нестачі футболіста, футболіст «Дружби» здійснив сольний прохід і вдарив, м’яч після рикошету влетів у ворота.

У другому таймі грали краще. Заміни спрацювали, Денис Васильченко підсилив гру, але цього виявилося недостатнім. Арбітр ставить 3-й одинадцятиметровий у ворота «Денгоффа». Сумний рахунок 0-3, сумно і те що враження від футболу, де дії арбітрів впливають на результати продовжуються.

Підсумок. Фахівцям, що працюють з командою, треба зробити ґрунтовні висновки, щоб такі матчі не повторювалися.

Незважаючи на цей матч, цей сезон був дуже не поганим для «Денгоффа», можна сказати гарним, але про це потім у статті де буде огляд сезону 2021.

А зараз результати останнього 26-го кола Чемпіонату Київщини.

Ронін — ФК Калинівка         0-3
Юніор — Сокіл                     1-0
Динамо — Нива                   4-0
Дружба — Денгофф            3-0
Городок-1998 — Софія       0-1
Колос — Межигір’я              0-1
Джуніорс — Кудрівка          3-2
 
Підсумкова таблиця Чемпіонату
table 2021
Відео огляд матчу

 Матч, що зробив «Денгофф» Віце-Чемпіоном

in Тур за туром
 Чемпіонат Київщини-2021. 25 тур. 30.10.21
Стадіон "Денгофф-Арена".

Денгофф (Денихівка) - Динамо (Фастів)  5-0

Склади Команд
Денгофф (Денихівка)
Стартовий склад: №23 Григоренко Олександр, №13 Ключик Андрій, №15 Рудика Антон, №8 Рустамов Тімур, №5 Солонина Євген, №4 Лагойко Артем, №14 Дмитренко Олег, №33 Гаврилюк Ярослав,№17 Третяк Сергій, №16 Бровко Ігор, №77 Рогульчик Артем
Запасні: №12 Ставицький Ярослав, №22 Захарченко Костянтин, №7 Воробей Роман, №3 Касабуцький Дмитро, №10 Марійко Артур, №11 Васильченко Денис, №6 Чепурний Андрій, №9 Дацюк Павло,
Головний тренер: Собкович Олександр.
Динамо (Фастів)
Стартовий склад: №1 Багдасаров Олексій, №7 Ходирса Дмитро, №3 Цап Сергій, №20 Ахмаду Кельвін, №6 Киселев В’ячеслав, №14 Петрина Валентин, №8 Сімяшенко Михайло,
№5 Приходько Назар, №17 Кемфор Харіс,№13 Олішанський Назар, №4 Крістіан Афуваре Абіола.
Запасні: №12 Корецький Сергій, №11 Аверін Андрій, №19 Мірзаходжієв, №10 Олег Гончаренко, №9 Вахед Ахмед
Тренер: Сірохін Максим

Передмова до матчу. Футболісти Денгоффа і прихільники команди були до матчу дуже спокійніі не мали сімніву,що матч закінчиться їх перемогою. Всі знали ціну матчу.
Так трапилося, що звичайна гра 25-го туру Чемпіонату Київської області між командами «Денгофф» (Денихівка) і «Динамо» (Фастів) мала вагоме значення для розподілу призових місць у турнірній таблиці, між «Денгоффом», «Дружбою» (Мирівка) і «Джуніорс» (Шпитькі), для «Ниви» (Бузова) теж бажана була перемога «Динамо». Тож, по неофіційній інформації, за відібрані бали у «Денгофф», «Динамо» мало отримати преміальні.
А, як може, аутсайдер грати проти одного з лідерів на його полі, коли дома були розбиті з рахунком 1-5. На що сподіватися: жорстка гра на межі і за межею фолу, шалена самовіддача, тиск на суддів з лави, симуляції, везіння. Так «Динамо» і діяло.
І нарешті, про саму гру. З першої хвилини «Денгофф» захопив ініціативу, а голів не було, і за такою грою матч міг би закінчитися без голів. При значній перевазі мати 4-х захисників було не потрібно, тому Собкович міняє Рустамова на Марійка, вже на 33-й хвилині. Гра змінилась, однак 10 хвилин, це не втілювалося у голи. Поки на 43- хвилині, не спрацювала оригінальна домашня заготівка, при виконанні карного удару (на відео 2.55). Подивіться на цю комбінацію. У м’яча №14 Олег Дмитренко, що відбувається у карному майданчику всі чекають навіс у район дальньої стійкі, у тому числі воротар. Футболіст «Динамо» який невідомо нащо стоїть один у стінці, в останню мить показую на №16 Ігоря Бровка, що стоїть праворуч. Ігор відволікав увагу від напрямку передачі. Передача виконується одночасно з ривком №15 Антона Рудики на вільне місце. Артем, в один дотик прострілює на ближню стійку. №13 Андрій Ключик знав де відкриватись і заштовхав м’яча у сітку, намагання завадити йому воротаря Олексія Багдасарова були марними. І на 44-й хвилині рахунок було відкрито, 1-0.
З центрального кола Андрій Ключик робить досконалий закид м’яча за спину захисників, першій на м’ячі Артур Марійко, що він робить лівою ногою з першого дотику відправляє «кулю» на голову Сергію Третяку по центру воріт, влучний удар Сергія, і на 54 – хвилині, рахунок 2-0. Добре, що Марійко вже відновився після травм і показує майстерний футбол.
На 58-й хвилині, справу розгрому і надіям на преміальні подовжили, це Васильченко холоднокровно пробив головою по м’ячу, той від штанги відскочив у воротарську площадку, де Ключик у акробатичному стрибку випередив Третяка, і вже рахунок 3-0. А глядачі бажають, щоб Третяк забив і повернув собі лідерство у змаганні стрільців.
І на 67-й хвилині, знов з передачі Марійка, зустрілись м’яч і голова Третяка, 4-0.
Останній п’ятий гол забив Костянтин Захарченко, який вийшов на заміну і добре загострював гру, фінальний рахунок, 5-0.
Зрозуміло, у другому таймі була більш відкрита гра і забити гол або два мали і фастівці. Їм завадило це зробити гра захисту і воротаря, так вже сталося що їм завжди не вистачає уваги. Хлопці ви були «супер».
Ця гра зробила «Денгофф» віце-чемпіоном. Для престижу, з початку, треба виграти у «Дружби», з якою у першому колі зіграли 1-1.
 Наводжу всі результати 25 туру.
Межигір’я — Дружба                    0-6
Колос — Софія                             3-1
Денгофф — Динамо                    5-0
Нива — Джуніорс                         3-0
Юніор — Кудрівка                        1-4
Сокіл — Ронін     (зараховано)    3-0 
ФК Калинівка — Городок-1998    3-1

24 тур. Важка перемога над Джуніорс з рахунком 3-2.

in Тур за туром
Чемпіонат Київщини-2021. 24 тур. 23 жовтня, субота, 15:00.
Денихівка, стадіон «Денихівка Арена»

  

ДЕНГОФФ (Денихівка) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 3:2 (Рогульчик, 19, 51, Лагойко, 27 — Чорномаз, 9, Сікорський, 10).

Арбітри Шурман — Дашко, Величко. Спостерігач арбітражу Маслов.

 У Денихівці чудове футбольне поле, а після того, як поляні зробили нову коротшу «зачіску», стало, ще краще. Гра мала значне значення для двох команд і якщо нічия, ще могла задовольнити «Денгофф», то для «Джуніорс» була потрібна перемога. Хлопці з «Денгоффа» розуміли у «Джуніорс» не все гаразд, вони втратили кілька балів у останніх турах, поступились їм другої сходинкою у турнірній таблиці, то коли ж, вигравати, як не зараз на своєму полі за підтримки своєї «торсіди».

Однак, «Джуніорс», котрий раніше вдало грав проти «Денгофф» мав свої сподівання на цю гру.

І сподівання футболістів з Шпитьків почали здійснюватися.

На 9-й хвилині, футболіст Шевчук «Джуніорс» подає кутовий, гарна висока траєкторія, воротарь Григоренко, тільки, спостерігає за польотом м’яча. Рефері добре бачить, що один з гравців «Джуніорс» смикає Солонину за руку, виключаючи його з епізоду боротьби за м’яч. І Чорномаз першим вискочив на м’яч, і з двох метрів вгатив його у ворота. Рахунок відкрито 0-1.

Глядачі здивовані таким початком, однак продовжують підтримувати місцеву команду.

Проходить 44-ри секунди, і рахунок стає 0-2. Це Сікорський, приймає довгу вертикальну передачу, проходить по центру до лінії штрафної за пасивної реакції захисників. Можливо, Григоренко забарився з виходом, смикнувся і зупинився, і не зміг завадити м’ячу потрапити у ворота, реакція не врятувала м’яч від руки поскакав у ворота, 0-2.

Так треба підсилювати захист кількістю, якість сьогодні не працює. А можливо треба робити заміни. І на 17-й хвилині, виходить на поле досвідчиний захисник Роман Воробей.

Звичайно згадують того хто забив гол і хто зробив асист.
Я перерахую усіх гравців, що торкались м’яча, у гольовій атаці «Денгоффа».Тимур Рустамов вибив м’яч із під ноги нападника на Євгена Солонину, той робить довгий пас на Павла Дацюка, Павлу у перед просунутись невдалося, і він відкатує на Солонину, той переходить центральну лінію і справа подає у центр на Ігора Бровка, в один дотик скидка у штрафний майданчик, де з гострого кута пробуває Артем Рогульчик, рахунок стає 1-2. Це трапилось на 19 хвилині.

На 27-й хвилині, швидкий розіграш кутового, Бровко навішую на ближню штангу, де Лагойко без перешкод головою відправляю «шкіряного» у сітку, рахунок вже 2-2. Не так і погано.

Третій гол «Денгофф» вже забив у другому таймі, на 51-й. Запресингували футболістів «Джуніорс», котрі випустили м’яча за бокову лінію. І всього 7 секунд тривала атака, Ярослав Гаврилюк – цей двигун команди вкидає на Дацюка, Павло наближається до лінії карного майданчика, передача на Гаврилюка, як він встиг, той з лінії воріт робить простріл, де Рогульчик фінтом позбавляється захисника і падаючи пробиває під самісіньку штангу, Денгофф попереду 3-2.

Далі обидві команди атакували, у захисті, іноді, збивалися на «відбій». Васильченко і Третяк мали гарні моменти забити та заспокоїти гру. А так боротьба трималася до свистку судді.

Вища ліга. Турнірна таблиця після 24 туру.

24 table

23 тур. Рядова перемога над Юніорами, 6-2

in Тур за туром
ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2021
23 ТУР. 16 Жовтня, субота, 15-00
Стадіон «Денгофф-Арена», с.Денихівка, Києвська область

Склади команд:
СК «Денгофф»:
Стартовий склад: №23 Григоренко Олександр, №15 Рудика Антон, №22 Захарченко Костянтин, №7 Воробей Роман, №8 Рустамов Тимур, №4 Лагойко Артем, №14 Дмитренко Олег, №15 Гаврилюк Ярослав, №6 Чепурний Андрій, №9 Дацюк Павло, №16 Бровко Ігор
Запасні: №12 Ставицький Ярослав, Ключик Андрій, №18 Ткаченко Роман, Третяк Сергій, №3 Касабуцький Дмитро, №10 Марійко Артур, №11 Васильченко Денис
Головний тренер: Собкович Олександр.
ФК «Юніор»:
Стартовий склад: №1 Лазорчук Владіслав, №14 Олексюк Богдан, №23 Приступа Назарій, №5 Микитенко Володимир, №4 Горботюк Даніїл, №18 Сторожик Данило, №11 Думанський Олександр, №19 Лановенко Андрій, №9 Гнизін Олександр, №21 Ващенко Ілля, №17 Кравченко Олексій
Запасні: №25 Санчук Владислав, №7 Підорін Роман, №20 Уманців Микола,№10 Шалон Ярослав, №б/н Богдюк Олександр
Старший тренер: Білокінь Віталій.
Арбітри: Роман Гейло — Бабушкін Юрій, Крайсвітний Микола. Спостерігач арбітражу Маслов Володимир.
 

С першого дотику до м’яча, що здійснив Павло Дацюк, ввівши м’яч  у гру, стало зрозуміло, Денгофф має бажання досягнути перевагу у першому таймі, а не грати на «нервах» у всіх зацікавлених.
І вже на 8-ій хвилині гарний вертикальний пас зі своєї половини на вихід на Рудику, той обіграв одного оборонця і викотив м’яча на вільне місце у карному майданчику, і другим дотиком Костя Захарченко, дуже прицільно, б’є низом у дальній кут. Воротарь був спійманий на протиході, і зміг хіба, що впасти на сідниці. 1-0.
Другий гол, це смішно, участь у атаці взяв  Андрій Воробей, фінтом звільнився від захисника  Назарія Приступи, ввірвався у карний майданчик у сильно пробив, у стрибку №5 Юніора Володимир Микитенко зміг заблокувати удар, однак першим на м’ячі був Рудика, котрий послав м’яча у ворота по такій високій траєкторії, що ніхто включаючи воротаря Лазорчука не очікували м’яча і сітці. 18-та хвилина, а рахунок вже 2-0.
Тренер Юніорів Білокінь, несамовито кричав даючи деякі корективи гравцям, це якось подіяло. До кінця першої половини рахунок не змінився.  Гостей врятувала штанга, після гарної атаки. На 51-й хвилині, після кутового, більш спритним були гості, Андрій Горбатюк скинув м’яч головою у вільну зону, і Андрій Лановенко добив м’яч. Рахунок став 2-1, і наче з’явилася інтрига у матчі.
Головний тренер «Денгофф» Олександр Собкович, вчасно, зробив серіє замін, котрі підсилили напад.
Денгофф провів серією небезпечних атак, найбільш небезпечним був прохід зі своєї половини поля Ігора Бровка, врятував кіпер, відбив м’яч у стійку і на кутовий. Розв’язка відбулася на 59 хвилині захисник «Юніора» запалив свічку і своєму майданчику, з якої Андрій Ключик зробив шикарний гол у «ДЕВ’ЯТКУ». Рахунок 3-1, і все стало зрозуміло, Денгофф перемогу не втратить.
64-та хвилина, Бровко пресингуючи, змусив Олексюка зробити передачу на воротаря Лазорчука, котрого випередив Третяк, Третяк покотив м,яча у ворота, однак влучив у ногу воротаря. А Бровко не вимкнувся з гри, і з лінії карного майданчики обвідним ударом поцілив у «9-ку». Це було дуже естетично, 4-1.
Бажано було щоб Третяк забив, він претендує на звання «кращего снайпера» і це сталося, Андрій замкнув передачу Атрура Марійка. І на 77-й хвилині рахунок стає 5-1. Цей гол став 20-м для Сергія Третяка і він поділяє 1-е місце у гонці з Іваном Сомовим (Нива).
На 81-й хвилині, нарешті забив Артур Марійко, після комбінації за участі Гаврилюка і Третяка. 6-1.
У доданий час, одна з атак «Юніора» виявилася успішною, гол на рахунку Лановенко. 6-2.
 
Перемогли наче все добре, однак турбує, що у кожному матчі «Денгофф» пропускає, і при грі з більш майстровитим супротивником, це може погано закінчитися.
Зараз «Денгофф» на другому місці і все залежить від команди, щоб не втратити «віце-чемпіонство».
 
Результати всіх матчів 23 туру.
ДРУЖБА (Мирівка) — СОФІЯ (Софіївська Борщагівка) — 4:0 (Юзефович, 11, Грищенко, 65, Головко, 76, Миколайчук, 85).
Арбітри Задиран — Величко, Мошковський. Спостерігач арбітражу Зубавленко.
КОЛОС (Пустоварівка) — ДИНАМО (Фастів) — 3:1 (Шаповаленко, 6, Шевченко, 25, Погрібний, 51, пн — Сітяшенко, 88, пн). Нереалізовані пенальті: Шевченко, 45 — Цап, 69. Вилучення: Фурсенко (Колос, 87).
Арбітри Скрипник — Ступак, Мельник. Спостерігач арбітражу Пилипенко.
МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 1:1 (Возний, 26 — Рожок, 57).
Арбітри Титов — Шпак, Герасименко. Спостерігач арбітражу Павленко.
ДЕНГОФФ (Денихівка) — ЮНІОР (Макарів) — 6:2 (Захарченко, 8, Рудика, 18, Ключик, 59, Бровко, 64, Третяк, 77, Марійко, 81 — Лановенко, 51, 90+1).
Арбітри Гейло — Бабушкін, Крайсвітний. Спостерігач арбітражу Маслов.
НИВА (Бузова) — РОНІН (Лісне) — 3:0 (технічний результат).
КУДРІВКА (Ірпінь) — ГОРОДОК-1998 (Васильків) — 2:0 (Долженко, 21, Дорошенко, 53).
Арбітри Сахно — Настусенко, Резнік. Спостерігач арбітражу Скрипак.
СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — ФК КАЛИНІВКА — 1:1 (Байдалук, 11 — Краснопір, 27).
Арбітри Федорук — Буряк, Андреєв. Спостерігач арбітражу Іваненко.
  Турнірна таблиця на 17 жовтня 2021.

КОМАНДА

В

Н

П

М

РМ

О

1

"Нива" Бузова

19

3

1

64 − 10

+54

60

2

СК "Денгофф" Денихівка

18

2

3

76 − 26

+50

56

3

"Джуніорс" Шпитьки

16

5

2

70 − 20

+50

53

4

"Дружба" Мирівка

16

3

4

60 − 20

+40

51

5

"Кудрівка" Ірпінь

11

6

6

33 − 25

+8

39

6

"Колос" Пустоварівка

9

6

8

33 − 28

+5

33

7

"Калинівка" Калинівка

7

6

10

37 − 45

-8

27

8

СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка

6

7

10

32− 43

-11

25

9

"Ронін" Лісне

6

5

11

28 − 36

-8

23

10

СК "Юніор" Макарів

7

1

15

26 − 67

-41

22

11

"Межигір`я" Нові Петрівці

5

5

13

29 − 52

-23

20

12

"Софія" Софіївська Борщагівка

4

7

12

24 − 45

-18

19

13

"Динамо" Фастів

4

2

17

20 − 69

-49

14

14

"Городок-1998" Васильків

3

2

18

18 − 53

-35

11

 

 Наступні важливі матчі:

24-й тур. 23 жовтня, субота

 • Софія — ФК Калинівка
 • Дружба — Колос
 • Динамо — Межигір’я
 • Джуніорс — Денгофф (начебто гра відбудеться у Денихівці)
 • Юніор — Нива
 • Ронін — Кудрівка
 • Городок-1998 — Сокіл

25-й тур. 30 жовтня, субота

 • Колос — Софія
 • Межигір’я — Дружба
 • Денгофф — Динамо
 • Нива — Джуніорс
 • Кудрівка — Юніор
 • Сокіл — Ронін
 • ФК Калинівка — Городок-1998

Початок матчів у листопаді – 14:00

26-й тур. 6 листопада, субота

 • Софія — Городок-1998
 • Ронін — ФК Калинівка
 • Юніор — Сокіл
 • Джуніорс — Кудрівка
 • Динамо — Нива
 • Дружба — Денгофф
 • Колос — Межигір’я