9 тур. Комфортна гра проти СНД

в Чемпіонат Києва. Вища Ліга
8 тур чемпіонату Києва з футболу. (Вища Ліга)
24 жовтня 2021, 16-00. 7 градусів.
Стадіон "Комплексно дитячо-юнацької спортивної школи "Чемпіон",   Київ, Парк Воїнів-інтернаціоналістів
(штучне поле) 

"ПЕРЕМОЖЕЦЬ СК ДЕНГОФФ" - ФК "СНД" - 4 : 1

Склад команди «Переможець-СК Денгофф»:
Стартовий склад: Ярослав Ставицький - воротар, Касабуцький Дмитро, Рафальський Ярослав, Солонина Євген, Гаврилюк Ярослав, Ключик Андрій, Воробей Роман, Захарченко Костянтин, Васильченко Денис, Сергій Третяк, Рогульчик Артем.
Запасні: Белов Олександр, Дацюк Павло, Рустамов Тимур, Бровко Ігор, Логойко Артем, Самойленко Олександр, Станіслав Тищенко – воротар.
На тренерський лаві: головний тренер – Олександр Собкович, тренер-консультант - Роман Санжар.

Давно ми не бачили на полі Олександра Белова, можна сказати що, сезон в нього пропав – причина травма і довге лікування. І от всього після двох тренувань досвідчений захисник у складі. Він вийшов на поле у другому таймі і добре відіграв.

СНД, це абревіатура від «Село Нижча Дубечня». СНД з 7-а балами до цього матчу була на сьомому місці, на ньому і залишилась. А все тому, що аутсайдери «Юніон Спорт», «Скай Ларк», ФК «Президентський полк» виглядають дуже слабкими і мають відповідно 2, 1, 0 балів.

І «Переможець SC Dengoff» одноосібний лідер перегонів, без зайвої метушні, у першому таймі забив три голи.
Перший гол, це Рафальський, після кутового, випригнув вище захисника «СНД» і майстерно відправив сферу у ворота.
І далі перевага команди «Переможець SC Dengoff» була відчутна (штанги, сейви кіпера) все йшло до голу. Прохід Васильченка простріл і Третяк замикає передачу. Рахунок 2-0.
У цей день феєрів Васильченко, з острого кута відправив м’яча у сітку, рахунок 3-0, і це все у першому таймі.
Друга половина матчу була більш рівною, хоча перевага команди «Переможець SC Dengoff» була помітна. Свою перевагу команда реалізувала один раз, Самойленко розпочав атаку і завершив, після гольового пасу від Васильченка. Рахунок 4-0.
До речі, «СНД» намагалося грати у свою гру, креативу грі додав вихід на поле №9 Ахмета, швидкого і технічного нападника. Йому вдалося розмочити рахунок, 4-1.

Ця принесла задоволення тим хто ії бачив, команди грали у відкритий футбол. При цьому захисника Денгоффа приймають таку велику участь у нападі, що складається враження, що всі вони перевтілені нападники.

Залишилося зіграти 31 жовтня матч 9-го туру зі «Зміною», це такий собі середнячок ліги, а 7 листопада перенесену гру 1-го туру з “Легією”, це вже серйозна гра.