Несподівана нічия з «Зміною»

в Чемпіонат Києва. Вища Ліга
У матчі 10-го туру Вищої Ліги Чемпіонату Києва, що відбувся 30 жовтня, на наступний день після гри у чемпіонаті Київщини, хлопці грали за команду «Переможець-SC Dengoff» під такою назвою ми граємо у чемпіонаті Києва. Втома, а то що ніхто не відмічав "звання віце-чемпіонів", хлопці, хоча і аматори, але у спортивному клубі «Денгофф» до усього професійний підхід, то тільки втома і надлишкова самовпевненість сказалися на грі і підсумковому рахунку матчу. Рахунок 6 на 6 не кожен день трапляється.
СК «Зміна» грає у цьому чемпіонаті 50 на 50. Три перемоги і три поразки. Перемоги над трьома останніми командами, що у трьох набрали 3 бали.
Це була дивовижна гра, де «Денгофф» мав мабуть більше 10 нереалізованих гольових моментів, а «Зміна» з 6 своїх голів 2 забила з 11-тиметрових. Взагалі «Зміна» грала з великім бажанням перемогти.
Вже на 25 хвилині «Зміна» забила 2 рази, одначе у «Денгоффі» ніхто не нервував, такій команді заб’єм, часу багато.
І, справді, скоро рахунок став вже 3-2 на користь «Денгофф». Перший гол забив Денис Васильченко хльостким ударом, після діагонального пасу від Романа Ткаченка. Другий Костя Захарченко з передачи Васильченко. Третій Васильченко з пасу Романа Воробья.
 
Я не встиг і подумати, що все встало на свої місця, а нам знов забили, 3-3. Це Рустамов привіз пенальті, яке рефері призначив, бо дуже хотів. Там була чиста симуляція, хоча привід Тімур дав. На повільному повторі видно, що його рука торкається плеча нападника, і той падає уперед, а повинен би падати назад, якби Тімур його тримав, або смикнув. Що сталось, то сталось. Наш кіпер Ставицький пригнув у один бік, а м’яч полетів у інший.
Перша половина закінчилась.
Друга половина, центральний захисник Євген Солонина стикається у карному майданчику з нападником, тут пенальті було. І знов Ярослав Ставицький грає невдало, правильно зупиняє політ м’яча, і сам закидає його у ворота, 3-4.
Комбінація біля воріт Захарченко – Белий – Ключик, нарешті рахунок рівний, 4-4; рано раділи.
Після стандарту (штрафний удар) Ставицький довго спостерігав за грою, а коли включився то було запізно. «Зміна» знов попереду 5-4. А далі накосячили у захисті, з кутового без перешкоди стоячи нападник «Зміни» головою  відправляє м’яча у сітку. Програємо 4-6.
На хитрощі, після передачі Марійка м’яч летів на такій висоті, що був недосяжний, Антон Рудика зрозумів це раніше, раптово зупинився і супротивник врізався в нього, реф призначив пенальті.
Третяк пробив з такою силою, що у воротаря, хоча він і вгадав напрямок польоту м’яча, не було шансів. 5-6 знову є надія на позитивний результат. Про нічию не говоримо, ще віримо у перемогу. Денгофф штурмує ворота «Зміни», пресинг по усьому полі. Ключик виборює м’яч, закидає на вільного Марійка, той класно приймає м’яча, хитає захисника, пробиває низом у ближній кут і м’яч від стійкі відлітає  у ворота, 6 на 6.
Є ще час вирвати перемогу і закріпити лідерство у чемпіонаті. І були шикарні моменти. А далі втрутився суддя, вилучив з поля Солонину. На повільному повторі добре видно, як гравець «Зміни» чіпляє свою ногу  о іншу, падає і верещить як скажений, начебто, від болю. А після вилучення Євгена, піднімається і біжить, і ніяка медична допомога йому не потрібна. Майстерно симулював. На жаль, це вилучення не дозволило дожати «Зміну».
 Для Вас відеоогляд матчу. https://youtu.be/8aLuK7_gPUE