1-ше Коло - 1-ше Місце. Чемпіонат Києва

в Чемпіонат Києва. Вища Ліга
Це звіт про перенесену гру 1-го туру Чемпіонату Києва сезону 2021/22, що завершив 1-ше коло. Грали на штучному полі «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Чемпіон», 14 листопада 2021, за 7 грудусів Цельсія.
Грали Чемпіони двох останніх змагань ФК “Легія” і команда “Переможець SC DENGOFF”. «Легия» - синя форма, «Денгофф» - біла/чорна (це для тих, які будуть дивитися відеоогляд).
Денгофф пройшов вже пік своєї кращої форми, а після того як став віце-чемпіоном Київщини, це вже другий матч де команда втратила бали. До матчу «Денгофф» мав 20 балів і був лідером перегонів, «Легія» мала 17 балів і була 4-ою.
Я вважаю, Легія мала перевагу більшу частину гри, однак заміни «Денгоффа» вирівняли гру. І першими забили футболісти «Денгоффа», затяжна атака, в кінці якої 5 номер «Легії» «як на блюдці» скинув м’яча під удар Роману Ткаченкі. Удар був не сильний, зате влучний, а воротар пробуксував на місці і не врятував. А більш роботи в нього і не було, так два слабеньки удари у площину воріт.
Однак «Легія» не здалася, і на помилку її захисника, «Денгофф» відповів люб'язністю. Це взагалі, був курйозний гол. Хто винен у пропущеному голі один захисник, той, який дав пас головою, другий захисник, який виключився з гри і слідкував за подією, а може воротар. Хоча воротар Ставицький провів чудовий матч, можна сказати, врятував команду від поразки.
Рахунок 1-1.  Пропоную відеоогляд цього матчу.

На зимову перерву «Переможець SC DENGOFF» пішов лідером перегонів, команди ФК «Чайка»-КП «УФКС», ДЮСШ «Атлет», ФК «Легія» відстали на три бали. Положення команд видно з турнірної таблиці.
1  
p.s.
Маленька ремарка про суддівство, рідкий матч, де рефері не дав симулянтам шансів впливати на гру.