1/4 Кубку Києва, йдемо далі

в Інші турніри
Полюбляю кубкові змагання, особливо, коли грають команди з різних ліг. Тут майже завжди справжня боротьба за результат, таким був і цей матч.
Це гра ¼ фіналу на кубок міста Києва з футболу 2021 року. Поясню, що за команди зараз на полі. Команда «Переможець SC DENGOFF», це фактично віце-чемпіон Київщини, «СК «ДЕНГОФФ». Арсенал-Київ, це команда Ю-19 ДЮСШ «АРСЕНАЛ-АКАДЕМІЯ» підсилена славетним воротарем з пляжного футболу 46-річним Юрієм Клименко.
За рахунок великої швидкості Арсенал зразу після введення м’яча з центру поля, провів атаку, що завершилася ударом у площину воріт. Відібрали м’яча і знову небезпечний удар у площину воріт.
«Переможцю SC DENGOFF» було треба викладатися, щоб не пропустити. Поєднання досвіду і молодості, а у команди «Переможець SC DENGOFF» також багато молодих футболістів, що вже пограли на дорослому рівні, дозволило забити по два голи у кожному таймі.
Перший гол, Денис Васильченко пробиває штрафний удар, стінка не спрацювала, м’яч від плеча одного з футболістів змінив напрямок польоту на протилежний і влетів у ворота, «Переможець SC DENGOFF» попереду 1-0.
Другий гол, Клименко збив Костю Захарченка, Павло Дацюк з 11-тиметрової позначки пробив на силу і влучно, рахунок став 2-0.
Третій гол, Сергій Третяк з-за меж штрафного майданчику пробив низом і м’яч від стійкі потрапив у сітку. Гра зроблена, 3-0.
Четвертий гол, обрізка захисника «Арсенал-Київ», Артем Рогульчик віддає передачу Третяку і ще один гол. Рахунок 4-0 на користь команди «Переможець SC DENGOFF»
Як це відбувалося, ви можете подивитися у відео огляді.

Побажаємо переможцям успіху у матчах півфіналу і фіналу, тобто виграти Кубок міста Києва.
Хай, це буде хоч якась компенсація, зате, як ганебно «Денгофф» прибрали з Кубку Київщини.